Informacje dnia

YIT rozpoczyna realizację III etapu osiedla Aroma Park

Aroma ParkFirma YIT rozpoczyna realizację III etapu osiedla Aroma Park. W kolejnej fazie projektu powstaną nowe budynki, które zaoferują 90 mieszkań w otoczeniu bogatej zieleni oraz historycznej zabudowy gorzelni drożdżowej Henryka Bienenthala. Generalnym wykonawcą została firma UNIBEP. Aroma Park cieszy się dużą popularnością – wszystkie mieszkania, które powstały w ramach etapów I i II zostały już wyprzedane.

 

Przy realizacji Aroma Park od samego początku przyświeca nam jeden podstawowy cel – chcemy stworzyć przestrzeń do życia, która w unikatowy sposób łączy wyjątkową historię, piękną architekturę oraz otoczenie natury. Dwa zakończone już etapy inwestycji są najlepszym dowodem na to, że jest to możliwe. Z nową ofertą można zapoznać się na naszej stronie internetowej, gdzie wprowadziliśmy możliwość zdalnej rezerwacji lokali, a także osobiście w biurze sprzedaży przy ulicy Klasyków 10 – mówi Tomasz Konarski, prezes YIT w Polsce.

Nowe budynki Aroma Park stanowią spójną kontynuację dotychczasowej zabudowy. Będą miały cztery kondygnacje naziemne oraz podziemny parking. Do dyspozycji mieszkańców oddanych zostanie 131 miejsc postojowych, z których część wyposażona będzie w instalacje do ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych. Zakończenie budowy planowane jest na czwarty kwartał 2021 roku.