Informacje dnia

Wystartowały prace fit-outowe w biurowcu V.Offices w Krakowie

v.offices krakow
W ramach umowy ramowej z AFI Europe, Tétris rozpoczął prace wykończeniowe na 1,3 tys. metrów kw. powierzchni w najbardziej ekologicznym biurowcu w Polsce. Pierwszymi najemcami, którzy skorzystali z usług fit-out, są: firma z branży IT – Printbox oraz właśnie AFI Europe.

V.Offices to oddany do użytku w czerwcu br. budynek, który już na etapie projektowym otrzymał najwyższą w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej ocenę w ramach certyfikacji BREEAM – „Outstanding” z wynikiem aż 90,57%. Dostarczył on na krakowski rynek biurowy niemal 25 tys. metrów kw. powierzchni spełniającej najwyższe standardy jeżeli chodzi o komfort i zdrowie przebywających w nim ludzi oraz wpływ na środowisko naturalne.

„Dzięki naszej umowie z AFI Europe, przy wykańczaniu biur, najemcy V.Offices mogą korzystać z usług Tétris. Już prowadzimy prace na powierzchniach, które zajmie firma Printbox oraz w polskiej siedzibie inwestora AFI Europe. Bazując na naszych wcześniejszych doświadczeniach, bez problemów spełniamy wysokie oczekiwania związane z pro-ekologicznym standardem tego budynku. Za współpracę odpowiada nasze regionalne biuro w Krakowie.” – powiedział Wojciech Kaczmarczyk, Associate Director Business Development w Tétris.

Za komercjalizację biurowca V.Offices odpowiada firma Knight Frank, natomiast realizacją projektu zarządza krakowski oddział Turner & Townsend Poland.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora