rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

WGN sprzedaje luksusowe apartamenty nad Bałtykiem

apartament_mielno

Firma WGN została wybrana pośrednikiem sprzedaży wielu nieruchomości o charakterze luksusowym w uznanych kurortach nadbałtyckich. Chodzi o świetnie zlokalizowane, tuż przy plaży, z widokiem na morską toń, apartamenty. 

Jeden z największych pośredników nieruchomości w Polsce prowadzi aktualnie sprzedaż takich luksusowych mieszkań m.in. w Mielnie, Międzyzdrojach, Świnoujściu.

– Mowa o świetnie zlokalizowanych obiektach z najwyższej półki, które mają wielki potencjał inwestycyjny. Wybór WGN jako doradców sprzedaży takich nieruchomości to dla nas duże wyróżnienie, potwierdzenie naszej skuteczności i docenienie dotychczasowej działalności – komentuje Leszek Michniak, prezes Grupy WGN.

Ceny luksusowych mieszkań bezpośrednio nad Bałtykiem mieszczą się w przedziale kilkanaście – dwadzieścia tysięcy złotych za metr kwadratowy. Przykładowa oferta to 77 – metrowy apartament z widokiem na morze, zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie plaży przy bulwarze spacerowym. Nieruchomość będzie oddana w standardzie pod klucz w przyszłym roku. Cena wynosi ponad 1,7 mln zł.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora