Informacje dnia

WeWork kontynuuje inwestowanie w Polsce

20190701_WeWork_HotelEuropejski

WeWork, globalna marka zapewniająca elastyczne i nowoczesne przestrzenie biurowe, kontynuuje inwestowanie w Polsce. W czerwcu otworzyła trzecią już lokalizację w Warszawie. Tym razem w najbardziej prestiżowym i luksusowym otoczeniu – Hotelu Europejskim.

Nowa lokalizacja WeWork w Hotelu Europejskim na Krakowskim Przedmieściu 13 oferuje niemal 900 biurek, które składają się na 56 biur prywatnych i przestrzeń, w której można wynająć pojedyncze, dedykowane biurka. Do dyspozycji wszystkich członków biurowej społeczności jest również 16 sal konferencyjnych oraz przestrzenie wspólne, z których roztacza się widok na Plac Piłsudskiego i Ogród Saski.

Model biznesowy WeWork pozwala na elastyczny wynajem powierzchni w topowych lokalizacjach o oryginalnym designie – niezależnie od liczby pracowników. Naszym celem jest stałe tworzenie unikalnych społeczności, które są niezwykle zróżnicowane. Dzięki temu członkowie WeWork wzajemnie się inspirują i dzielą doświadczeniami. To właśnie atmosfera kreatywności, innowacje technologiczne i nowoczesny design przyciągają najlepsze firmy i najzdolniejszych pracowników – mówi Piotr Łagowski, Head of Growth w WeWork.

WeWork będąc liderem na rynku innowacyjnych rozwiązań przestrzennych, stawia nie tylko na stylowy design, ale również na rozwiązania proptech, które dzięki analizie danych oraz instalowanym sensorom maksymalizują komfort pracy.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora