Inwestycje publiczne

Warszawska nieruchomość komercyjna Wola Center z publicznym parkingiem

Wola CenterHines poinformował, że w kompleksie biurowym Wola Center, należącym do funduszu Hines European Value Fund (HEVF 1), został otwarty parking publiczny.

Parking w nieruchomości mieści do 370 pojazdów. Ogólnodostępnych jest 121 miejsc postojowych, a z pozostałych mogą korzystać najemcy Wola Center.
Koszt postoju, zgodnie ze średnią stawką w dzielnicy Wola, to 6 zł za godzinę. Dla kierowców korzystających z parkingu zewnętrznego zainstalowano dwa parkometry, w których można dokonywać płatności bezgotówkowych. Parking podziemny wyposażony jest w czytniki tablic rejestracyjnych oraz kodów QR, dzięki czemu użytkownicy mogą szybko i łatwo wjechać na jego teren. Za obsługę parkometrów odpowiedzialna jest firma CARPARK, natomiast Naviparking już wkrótce udostępni aplikację do rezerwacji miejsc online z możliwością przedpłaty.

– Firmy i jednostki samorządowe coraz częściej wybierają warszawską Wolę na lokalizację swoich biur, czego dowodem jest stałe zainteresowanie wynajmem powierzchni w naszym kompleksie, objawiające się nowymi umowami najmu lub zwiększeniem powierzchni zajmowanych przez obecnych najemców. Ta popularność powoduje wzrost zapotrzebowania na miejsca postojowe, któremu wyszliśmy naprzeciw otwierając parking publiczny. Jest to ułatwienie nie tylko dla najemców Wola Center, ale także dla okolicznych mieszkańców i osób, które tu pracują lub załatwiają swoje sprawy w pobliżu. Dla firmy Hines niezwykle ważne jest podejmowanie zrównoważonych inicjatyw, które mogą przyczynić się do lepszego funkcjonowania obiektów, a jednocześnie pozytywnie wpłynąć na środowisko naturalne. Dlatego na naszym nowym parkingu dostępnych jest aż 9 ładowarek dla pojazdów elektrycznychmówi Rafał Lisak, Asset Manager w Hines.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora