rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

W ramach nieruchomości inwestycyjnej MLP Poznań West powstaną trzy big boxy o powierzchni ponad 90 tys. m2

MLP-Dabrowka_DJI_0557-HDR-Logo-MLP-B_m

MLP Group umacnia swoją pozycję w budowie dużych nieruchomości inwestycyjnych typu big box.

W ramach parku logistycznego MLP Poznań West rozpoczęła się realizacja trzech obiektów magazynowych. Ich łączna powierzchnia będzie wynosić ponad 90 tys. m2, spośród których największy będzie miał powierzchnię blisko 50 tys. m2. Ukończenie budowy planowane jest w III kwartale br. Prace generalnego wykonawcy zostały powierzone doświadczonej, poznańskiej spółce W.P.I.P.
Centrum powstaje zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Wszystkie obiekty będą objęte certyfikacją BREEAM na poziomie Excellent.

 

Dzięki kilkuletniej współpracy każdy kolejny obiekt MLP Group realizujemy sprawniej i możemy koncentrować się na wdrażaniu nowoczesnych technologii i rozwiązań zrównoważonych. Osiągamy już najwyższy poziom certyfikacji BREEAM. Działa tu zasada win-win – dla nas jako generalnego wykonawcy jest to możliwość nieustannego rozwoju, a dla dewelopera i najemców powierzchni magazynowych to usprawnienie procesów i otrzymanie oczekiwanej jakości” – powiedział Janusz Signetzki, Wiceprezes W.P.I.P.

 

Mocno wchodzimy w budowę rzeczywiście dużych obiektów magazynowych rzędu 50 tys. m2, czyli tzw. big box. Nasze działania w tym zakresie obejmują m.in. projekt MLP Poznań West, który rozwija się bardzo dynamicznie. Z jednej strony to efekt świetnej lokalizacji w pobliżu Poznania z możliwością szybkiego dojazdu. Z drugiej strony najemcy doceniają wysoką jakość inwestycji realizowanej w trosce o środowisko naturalne oraz komfort użytkowników. Naszym partnerem w rozbudowie parku logistycznego jest firma W.P.I.P. która jest bardzo doświadczona w realizacji zaawansowanych technologicznie również dużych inwestycji. Współpracujemy z nią od początku budowy tego parku logistycznego oraz także przy innych projektach” – podkreśliła Agnieszka Góźdź Dyrektor Sprzedaży w MLP Group S.A.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora