rynek terenów inwestycyjnych na sprzedaż

Sprzedają teren inwestycyjny w Wiśle przy autostradzie

1462-10Firma WGN jest odpowiedzialna za sprzedaż terenu inwestycyjnego z obiektem komercyjnym w stanie surowym, w okolicach znanego kurortu górskiego – Wisła – w Beskidach, w województwie śląskim.

Grunt zlokalizowany jest  w powiecie cieszyńskim. Ma 5445 mkw. Na terenie znajduje się nieruchomość komercyjna w stanie surowym przeznaczona na restaurację  z pokojami gościnnymi,do wykończenia wg.własnej aranżacji.

Budynek ma dwie kondygnacje. Został wybudowany w stylu góralskim. Projekt zawierał sale z bufetem, sala konsumpcyjna, sala grillowa, piętro z 4 pokojami 2 osobowymi oraz 4 pokoje 1 osobowe. Zmieści 150  z możliwością rozbudowy z widokiem pasma górskiego .

Miejscowość Wisła to znany kurort górski – położona jest w głębi Beskidu Śląskiego, na północy sąsiaduje z gminą Brenna i Ustroniem, na północnym-wschodzie ze Szczyrkiem, i na zachodzie z Czechami. Zaledwie 90km od Katowic, 25km Cieszyna i 150km Krakowa
Centrum Wisły położone jest na wysokości 430 m n.p.m. Otaczające je grzbietowiska przewyższają  doliny o 300 do 600 m.

Na terenie miasta swoje źródła ma największa polska rzeka o tej samej nazwie Wisła. Cenę ofertową tej nieruchomości określono na 4 mln zł.