Informacje dnia

Sportowe wyzwanie z Galerią Mazovia w Płocku

Galeria Mazovia

Płocka Galeria Mazovia zorganizowała dla swoich klientów sportowe wydarzenie  „Rowerowe wakacje z Galerią Mazovia”. Zachęca w ten sposób do aktywności ruchowej i przekonuje do wyboru roweru, jako ekologicznego środka transportu. W akcji mogą wziąć udział także pracownicy centrum handlowego, którzy do pracy przyjeżdżają na rowerze.

– Poprzez akcję „Rowerowe wakacje z Galerią Mazovia” promujemy aktywność fizyczną wśród naszych klientów. Zachęcamy do uprawiania sportu, a przy tym dbamy o ekologię. Nie każdy wie, że rower jest aż trzynastokrotnie mniej emisyjnym środkiem transportu niż samochód! Poruszanie się na rowerze ogranicza emisję dwutlenku węgla do atmosfery, a dodatkowo wpływa pozytywnie na nasze zdrowie i samopoczucie– mówi Izabela Tucholska-Oleszczuk, Dyrektor Galerii Mazovia.

Do podjęcia sportowego wyzwania i rywalizacji zostali zaproszeni także pracownicy galerii.

-Jest to jedno z działań employer brandingowych, które wdrażamy – tłumaczy Izabela Tucholska-Oleszczuk – Uważamy, że w dzisiejszych czasach pracodawca powinien włączać się w lokalne inicjatywy społeczne i ekologiczne. Dlatego zaprosiliśmy naszych pracowników do sportowej rywalizacji. Najbardziej zaangażowanych nagrodzimy kartami podarunkowymi Galerii Mazovia. Łączna pula nagród to 1200 zł.

Wyzwanie „Rowerowe wakacje z Galerią Mazovia” trwa do końca sierpnia 2019 r.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora