Informacje dnia

Skanska uruchamia sprzedaż Osiedla Mickiewicza 4 w Warszawie

c43ceaee566a6a0f943649589ea40940Spółka mieszkaniowa Skanska uruchamia sprzedaż Osiedla Mickiewicza 4. To już ostatni etap tej bestsellerowej inwestycji zlokalizowanej w Warszawie na styku Żoliborza i Bielan, w kameralnej, zielonej okolicy.

Pełne zieleni części wspólne z zachowanym starodrzewiem, przyrodniczą ścieżką edukacyjną i parkiem o powierzchni 3,5 tys. mkw., świetna infrastruktura rowerowa czy też sprzyjająca integracji sąsiedzkiej strefa Öppen – to niewątpliwe wyróżniki tego osiedla. Do sprzedaży trafiły 132 mieszkania budowane zgodnie z wysokimi, prośrodowiskowymi standardami, wyposażone dodatkowo m.in. w okna z nawiewnikami antysmogowymi.

W ramach 4. etapu Osiedla Mickiewicza spółka mieszkaniowa Skanska zrealizuje dwa sześciopiętrowe budynki z mieszkaniami o powierzchni od ok. 27 do ponad 100 mkw. Zaprojektowano je z troską o maksymalny dostęp do światła dziennego, który zapewnią panoramiczne okna o wysokości ok. 2,4 metrów. Dzięki zainstalowanym nawiewnikom antysmogowym wyposażonym w filtry zatrzymujące pyły i alergeny poprawią one także jakość powietrza w pomieszczeniach. Każde mieszkanie ma również wygodny balkon lub loggię.