Z życia spółek

Silesia City Center – podsumowanie półrocza

SCCSilesia City Center w rok 2018 weszła z impetem i wciąż rośnie w siłę. Nowi najemcy, rozbudowana oferta rozrywkowa i angażujące klientów eventy sprawiają, że Silesia City Center utrzymuje pozycję lidera w tej części Polski.

Wielowymiarowy rozwój został dodatkowo ukoronowany pierwszym miejscem w raporcie centrów handlowych przyjaznych dzieciom na Górnym Śląsku.

Oferta centrum handlowego w dzisiejszych czasach nie ogranicza się jedynie do zakupów, o czym od dawna przekonuje Silesia City Center.

Znane z realizowania niekonwencjonalnych wydarzeń śląskie centrum handlowe również 2018 rok zainaugurowało ciekawymi projektami. Na przykład w lutym stało się planem filmowym – podczas trzydniowej wizyty aktorzy jednego z najpopularniejszych seriali na polskim Youtube „Nieprzygotowani” nagrali na terenie SCC jeden z odcinków i razem z twórcami kanału Abstra.TV spotkali się z fanami.

Ważnym punktem rozwoju Silesia City Center jest rozszerzenie oferty rozrywkowej.

Nie brakuje też ekologicznych rozwiązań komunikacyjnych: odwiedzający śląskie centrum handlowe mogą korzystać ze stacji rowerów miejskich, a własne jednoślady zostawić na czas zakupów na strzeżonym parkingu rowerowym. Użytkownicy samochodów elektrycznych mogą je doładować przy przeznaczonej ku temu stacji.