Konferencje

Rozpoczyna się XIV edycja PRCH Retail Awards

okulary

Rozpoczyna się XIV edycja PRCH Retail Awards. 

Już dziś, 29 maja 2023 r. rozpoczyna się przyjmowanie zgłoszeń poprzez specjalny system aplikacyjny na stronie internetowej PRCH Retail Awards. Zamknięcie systemu planowane jest na 25 czerwca 2023 r.
Polska Rada Centrów Handlowych (PRCH) zaprasza duże obiekty handlowe, outlety, retail parki, nowe koncepty oraz firmy usługowe do udziału w kolejnej edycji najbardziej prestiżowych nagród branży centrów handlowych – PRCH Retail Awards. Od dziś można składać aplikacje w 19 głównych kategoriach konkursowych, a dodatkowo z okazji 20-lecia PRCH, przyznane zostaną nagrody w 2 dodatkowych kategoriach: Człowiek/Osobowość oraz Obiekt/Firma 20-lecia. Laureaci konkursu zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali 16. listopada 2023 r.

– Bardzo się cieszę, że po raz kolejny możemy zaprosić branżę do udziału w konkursie PRCH Retail Awards. Znakomity poziom ostatniej edycji, gdy spośród 103 nominowanych projektów mogliśmy nagrodzić łącznie aż 35 aplikacji, jest potwierdzeniem jakości i innowacyjności działań obiektów handlowych i związanych z nimi firm, świadczących usługi dla naszej branży. Dlatego zachęcam do aktywnego udziału również w tegorocznej edycji konkursu i zgłaszania aplikacji opisujących najciekawsze działania oraz projekty, co jeszcze mocniej podniesie konkurencję i temperaturę prac jury. W tym roku dodatkowo świętujemy 20-lecie PRCH, dla konkursu oznacza to przyznanie nagród w kategoriach specjalnych, podsumowujących osobowość oraz projekt lub firmę, które szczególnie wyróżniły się w tym okresie – mówi Krzysztof Poznański, dyrektor zarządzający Polskiej Rady Centrów Handlowych.

mat.pras.