Konferencje

Ron Arad w Polsce – 22 lipca wystąpi w ramach cyklu webinarów AQINA TV

Save_the_date_webinar_22.07.2020 RON ARAD
Ron Arad w Polsce – 22 lipca wystąpi w ramach cyklu webinarów AQINA TV. 
Ron Arad – charyzmatyczny, niepokorny pochodzący z Izraela architekt będzie gościem kolejnego webinaru z cyklu AQINA TV. „Very Small to Very Big” to tytuł jego prelekcji. AQINA TV, to nowy cykl webinarów z największymi Gwiazdami branży architektury, architektury wnętrz i designu. Spotkanie z Ronem Aradem odbędzie się 22 lipca o godz. 16.00.

 

Z Ronem Aradem- face to face w formie online będzie się można spotkać już 22 lipca, o godz.16.00 podczas kolejnego webinaru z cyklu AQINA TV.

 

AQINA to firma z 10-letnią tradycją, tworząca wnętrza komercyjne, które zachęcają do pracy i inspirują do działania. Na rynku znana jest z wysokiej jakości usług, wielkiego afektu do prawdziwego designu oraz nieszablonowego podejścia.

– Cykl webinarów – spotkań on-line, z największymi Gwiazdami ze świata architektury, architektury wnętrz i designu to nasz wkład w rozwój naszej branży. Spotkanie z Ronem Aradem to marzenie wielu architektów i projektantów, cieszę się, że nowa, pełna wyzwań rzeczywistość w erze COVID, przyniosła otwartość na spotkania w formie on-line. Zapraszam wszystkich serdecznie na najbliższe spotkanie z Ronem Aradem, który także dla mnie jest wielką osobistą inspiracją – mówi Marcin Zieliński, właściciel firmy AQINA, oferującej nowoczesne elementy aranżacji biur i innych wnętrz komercyjnych, najlepszych producentów z całego świata.

mat.pras.