rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Real Management S.A. z nową inwestycją komercyjną – powstanie projekt willowy

Marcin Malka_Real Management
Real Management S.A. planuje nową inwestycję komercyjną na terenie Warszawy.

Spółka planuje wybudować osiedle 300 domów jednorodzinnych, które powstanie na 36,5-hektarowej działce położonej przy ul. Korbońskiego na warszawskim Natolinie. W pierwszym etapie, którego realizacja rozpocznie się w 2022 r., Real Management S.A. wybuduje 84 domy. Teren pod inwestycję spółka kupiła w II kwartale 2021 r.
Klienci do wyboru będą mieli dwa typy domów o powierzchni użytkowej 190 m kw. oraz 230 m kw. Każdy z nich będzie posadowiony na dużej działce o powierzchni od 750 do 1000 m kw. Osiedle zaprojektowała renomowana pracowania architektoniczna APA Wojciechowski.

– To projekt znaczenie wyróżniający się na tle budownictwa jednorodzinnego ostatnich lat. Osiedle powstanie w otoczeniu pięknych terenów zielonych – Lasu Kabackiego i Parku Natolińskiego, bogatych w starodrzew i o ciekawym ukształtowaniu terenu. Chcieliśmy, by przyszli mieszkańcy naszych willi, czuli tę bliskość natury na każdym kroku, dlatego każdy dom będzie miał duży ogród, a 70% powierzchni biologicznie czynnej zagwarantuje mieszkańcom osiedla przyjazną i zieloną przestrzeń. Wszystko to w miejscu świetnie skomunikowanym z centrum miasta, blisko stacji metra i pozostałych środków transportu miejskiego – mówi Marcin Malka, Prezes Zarządu Real Management S.A.