Informacje dnia

Projekt INFINE nagrodzony w konkursie Property Design Awards

INFINE_CH Poznań Plaza_1

Projekt zmodernizowanego wnętrza centrum handlowego Poznań Plaza, za którego realizację odpowiadała firma INFINE został nagrodzony pod koniec ubiegłego tygodnia w branżowym plebiscycie – Property Design Awards 2020. Z kolei odnowione przez firmę wnętrze Centrum Handlowego Auchan Bielany Wrocławskie nominowano do konkursu CEE Retail Awards 2020.

Centrum handlowe Poznań Plaza zwyciężyło w kategorii Design – Wnętrza: Centrum Handlowe w konkursie Property Design Awards podczas uroczystej gali, która odbyła się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach w ramach targów 4 Design Days 2020. Nagrodzony obiekt przeszedł w 2019 roku gruntowną modernizację, realizowaną przez firmę INFINE.

„Cieszymy się, że realizowane przez nas projekty spotkały się z tak dużym uznaniem. Nagroda w tak prestiżowym konkursie, jak Property Design Awards oraz nominacja do CEE Retail Awards to dla nas duże wyróżnienie, a jednocześnie potwierdzenie naszego doświadczenia oraz wysokiej jakości usług” – powiedział Grzegorz Brzeziński , Członek Zarządu firmy INFINE.

Konkurs Property Design Awards, organizowany co roku przez Grupę PTWP ma na celu promocję najlepszych projektów komercyjnych i publicznych w Polsce, które ocenia Jury oraz czytelnicy portali PropertyDesign.pl i PropertyNews.pl. Uroczysta Gala wręczenia statuetek Property Design Awards 2020, zaprojektowanych przez Oskara Ziętę, odbyła się 6 lutego 2020 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach i towarzyszyła V edycji targów 4 Design Days.

Coroczne nagrody CEE Retail Awards przyznawane są najlepszym specjalistom z branży nieruchomości komercyjnych z głównych sektorów rynku detalicznego w regionie Europy Środkowo-Wschodniej przez międzynarodowe jury. Uroczysta gala 12. edycji plebiscytu CEE Retail Awards odbyła się w 7 lutego w warszawskim hotelu Intercontinental.