Architektura i design

Prestiżowa inwestycja Centreville we Wrocławiu z apartamentem pokazowym

Bouygues Immobilier_Centreville_Wrocław_apartament pokazowy_fot. Maciej Lulko_01
Już od dzisiaj można zobaczyć urządzony apartament w prestiżowym budynku Centreville we Wrocławiu. To przykład nowoczesnego i eleganckiego wnętrza. Pokazowe mieszkanie zostało przygotowane na październikowe dni otwarte, które odbędą się już w ten weekend.

Centreville to flagowa inwestycja Bouygues Immobilier we Wrocławiu. Prestiżowy apartamentowiec jest zlokalizowany przy skrzyżowaniu ul. Drobnera i Śrutowej, tuż nad Odrą. Znajduje się w nim 69 apartamentów o wielkości od 63 do 139 mkw.

Na dzisiaj dostępne są apartamenty trzypokojowe, czteropokojowe i pięciopokojowe. Z okazji zbliżających się dni otwartych wybrane lokale są objęte ofertą specjalną. Jeden z nich został wykończony w nowoczesnym stylu przez architektów wysokiej klasy, tak aby był inspiracją dla przyszłych mieszkańców – Jarosław Majka, Manager ds. Sprzedaży Bouygues Immobilier Polska.

 

Apartament pokazowy znajduje się na 3. piętrze. Jest to mieszkanie 3-pokojowe o wielkości 70 mkw.

 

Centreville można poznać podczas dni otwartych 16 i 17 października. Deweloper organizuje to wydarzenie we wszystkich biurach sprzedaży we Wrocławiu, Warszawie i Poznaniu, a także w formie wirtualnych spotkań z doradcami. Wrocławskie biuro sprzedaży znajduje się przy ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 11.

mat.pras.