Informacje dnia

PRCH podpisała nowe porozumienie z ICSC

ICSC-PRCH

Polska Rada Centrów Handlowych (PRCH) podpisała nowe porozumienie dotyczące dalszej współpracy z International Council of Shopping Centers (Międzynarodowa Rada Centrów Handlowych).

Wspólnym celem obu tych organizacji jest działanie na rzecz rozwoju branży nieruchomości handlowych.

ICSC zrzesza organizacje pozarządowe działające w branży nieruchomości handlowych w różnych krajach, m.in. Austrii, Białorusi, Belgii, Danii, Finlandii, Francji, Niemczech, Islandii, Włoszech, Luksemburgu, Holandii, Norwegii, Portugalii, Południowej Afryce, Hiszpanii, Szwecji, Turcji. PRCH natomiast od wielu lat reprezentuje rynek polski w stowarzyszeniu.

Podpisanie nowego porozumienia z ICSC wpłynie pozytywnie na dalszą współpracę międzynarodową.

Członkostwo w Międzynarodowej Radzie Centrów Handlowych (ICSC) daje naszym członkom w Polsce dostęp do platformy skutecznego dzielenia się dobrymi praktykami i ekspertyzami z rynków międzynarodowych. Zyskanie tak szerokiej perspektywy pozwala dostrzec nowe możliwości rozwoju branży nieruchomości handlowo-rozrywkowych w naszym kraju. To cenne wsparcie i ogromny zastrzyk wiedzy, zwłaszcza w tak ważnym i dynamicznym dla branży w Polsce okresie” – mówi Radosław Knap, Dyrektor Generalny Polskiej Rady Centrów Handlowych.