Informacje dnia

Perceptyx Poland wybrał Carbon Tower we Wrocławiu

Carbon_Tower_D07_0551-1MB
Amerykański lider branży analityki personalnej dołączył do grona najemców wrocławskiego Carbon Tower, zrealizowanego przez Cavatina Holding. Firma zajmie niemal 830 m kw. wysokiej jakości powierzchni biurowej.

Perceptyx to rewolucyjna amerykańska firma z branży analityki personalnej, która działa na rynku amerykańskim już od 20 lat. Spółka dzięki współpracy z wieloma podmiotami z listy Fortune 500 stała się jedną z najbardziej zaufanych marek na lokalnym rynku. W zeszłym roku, aby efektywnie rozwijać swoją działalność, otworzyła biuro w stolicy Dolnego Śląska. Dostarczane przez Perceptyx: platforma technologiczna oraz kompleksowe usługi IT, pozwalają dużym i złożonym organizacjom lepiej rozpoznawać potrzeby swoich pracowników i zwiększać potencjał biznesowy firmy.

Wrocław od dawna przyciąga polskich i europejskich specjalistów IT. Najważniejszymi elementami wrocławskiego ekosystemu są: obecność wysokiej klasy specjalistów, szczególnie z dziedziny tworzenia oprogramowania, wysoka etyka pracy oraz stabilna baza dla przedsiębiorców, jaką oferuje miasto. – argumentuje Jan Przybyło, Branch Manager w Perceptyx Poland.

Obecnie wrocławski zespół składa się z dziesięciu pracowników, natomiast wraz z rozwojem działalności w Polsce, będzie się on sukcesywnie i znacząco powiększać. Perceptyx Poland przekształci się zatem z małej firmy w średnie przedsiębiorstwo. Skuteczna realizacja tych planów wymagała pozyskania elastycznej i komfortowej przestrzeni biurowej.

– Kluczowe w wyborze naszej nowej siedziby były: dobrze skomunikowana lokalizacja, blisko centrum i lotniska, dostęp do naturalnego światła w ciągu dnia oraz przyjazna atmosfera w budynku. Możliwość zaplanowania atrakcyjnej i produktywnej przestrzeni dla naszych programistów jest dla nas bardzo ważna, ponieważ spędzają oni dużą ilość czasu przed ekranem komputera. Jako innowacyjny pracodawca promujemy zbalansowany i zdrowy styl życia oraz zachęcamy pracowników do przerw od siedzenia przy biurku. Przestrzeń, jaką planujemy, pozwoli nam poczuć się ‘jak u siebie w domu’, odpocząć na kanapie czy w dedykowanej strefie relaksu – przy kawie, z widokiem na panoramę miasta lub pograć w ping ponga. Środowisko i warunki pracy zdecydowanie wpływają na zadowolenie pracowników oraz ich produktywność, a takie wartości sami promujemy wśród naszych klientów. – mówi Jan Przybyło, Branch Manager w Perceptyx Poland.

– Bardzo nas cieszy wybór biurowca Carbon Tower na siedzibę firmy Perceptyx Poland. Jest to najlepszy wyraz zaufania ze strony klienta i potwierdzenie naszej stabilnej pozycji na wrocławskim rynku nieruchomości komercyjnych. Lokalizacja budynku w pobliżu głównych węzłów komunikacyjnych miasta, ul. Legnickiej i AOW, oraz lotniska to niekwestionowany atut tej inwestycji. Ponadto, w budynku szczególnie zadbaliśmy o wysoką jakość i funkcjonalność oferowanej powierzchni biurowej. – mówi Klaudiusz Pomykała, Dyrektor ds. komercjalizacji w Cavatina Holding.

Carbon Tower to 15-kondygnacyjny budynek biurowy klasy A, zlokalizowany w sercu zachodniej, biznesowej dzielnicy Wrocławia, przy ul. Fabrycznej. Biurowiec oferuje ponad 19 000 m kw. wysokiej klasy powierzchni biurowej do pracy i rozwoju. Ponadto w obiekcie znajduje się rozbudowana infrastruktura rowerowa oraz liczne udogodnienia dla najemców, m.in. kantyna, przedszkole, powierzchnia coworkingowa Quickwork oraz placówka medyczna.

Nowoczesny budynek biurowy, Carbon Tower, stał się siedzibą dla znanych i renomowanych firm, w tym: Grupy Eneris, Lux Med, Tenderhut, Arcadis. W transakcji najemcę reprezentowała firma doradcza Verso Nieruchomości.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora