Informacje dnia

Park logistyczny MLP Wrocław podpisał umowę najmu powierzchni z firmą Electrolux

mlp_wroclaw_uj02
Producent i dystrybutor urządzeń gospodarstwa domowego wynajął około 14,6 tys. metrów kw. nowoczesnej powierzchni w parku logistycznym MLP Wrocław. Przekazanie gotowego obiektu firmie Electrolux planowane jest w marcu 2020 roku.

Firma Electrolux Poland podpisała umowę z MLP Group dotyczącą wynajęcia 14.580 metrów kw. nowoczesnej powierzchni magazynowej w MLP Wrocław.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozszerzenia współpracy z najemcą, który korzysta już z naszych innych powierzchni magazynowych. Centrum logistyczne MLP Wrocław jest doskonale zlokalizowane i zapewnia szybki dostęp do zachodniej części naszego kraju” – powiedziała Agnieszka Góźdź, Dyrektor Działu Sprzedaży w MLP Group S.A.

MLP Wrocław powstaje na działce o powierzchni 13 hektarów i będzie składał się z 5 hal magazynowych o docelowej powierzchni 63 500 tys. metrów kw. Park logistyczny jest zlokalizowany w dzielnicy Psie Pole w północno-wschodniej części Wrocławia, w odległości jedynie 14 km od centrum miasta. Dużym ułatwieniem jest znajdująca się w pobliżu droga krajowa E67 oraz droga ekspresowa S8 łącząca Wrocław z Warszawą.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora