Informacje dnia

Otwarcie drugiego salonu Xiaomi Mi Store w Poznaniu

alex-holyoake-361922-unsplash
Avenida Poznań kontynuuje strategię poszerzania oferty dla klientów – do grona najemców dołączyła marka Xiaomi Mi Store. Na powierzchni 88 mkw. klienci znajdą szeroką gamę produktów chińskiego brandu, a wśród nich popularne telefony oraz nowe na rynku telewizory Xiaomi.

Salon Xiaomi w poznańskiej Avenidzie utrzymany jest w klasycznym designie marki. W wystroju przeważa biel, a całość dopełniają drewniane akcenty. Przestrzeń jest bardzo dobrze oświetlona, aby klient mógł w komfortowy sposób testować produkty i zapoznawać się z urządzeniami demonstracyjnymi.

W nowym salonie w Avenidzie Poznań klienci mogą przetestować całą gamę produktów, m.in. telefony, inteligentne sprzęty domowe oraz akcesoria GSM. Nowością w asortymencie są telewizory Xiaomi.

Cieszymy się, że to właśnie w Avenidzie został otwarty kolejny salon marki Xiaomi Mi Store. Brand cechuje się innowacyjnością dostępną dla każdego – stąd wynikają atrakcyjne ceny produktów. Mamy nadzieję, że klienci naszego Centrum chętnie będą odwiedzać nowy punkt na mapie naszego Centrum  – mówi Katarzyna Korpak, Dyrektor Avenidy Poznań.

Marka Xiaomi została założona w 2010 roku przez chińskiego przedsiębiorcę Lei Juna. W Polsce gości od 3 lat, szturmem zdobywając rynek. Według najnowszych informacji Xiaomi zostało nr 1 wśród producentów w Polsce w pierwszym kwartale 2020 roku, pod względem sprzedanej liczby smartfonów.

Salon Xiaomi Mi Store znajdujący się w Avenidzie Poznań jest siedemnastym lokalem w Polsce, a drugim w Poznaniu. Znajduje się na poziomie +1.

nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora