Informacje dnia

Osiedle mieszkaniowe Słoneczne Stabłowice z finalną ofertą sprzedaży mieszkań

Słoneczne Stabłowice - widok na rzekę

Archicom startuje z finalną ofertą sprzedaży mieszkań w dwóch nowych budynkach na Słonecznych Stabłowicach. Klienci mogą wybierać spośród mieszkań wychodzących na słoneczne strony świata oraz nadrzeczny plac – miejsce rodzinnych pikników. Nowi mieszkańcy będą mogli korzystać z terenów rekreacyjnych w sąsiedztwie oraz wyjątkowych widoków na zieleń i rzekę Bystrzycę.

Słoneczne Stabłowice to miejsce, w którym projektanci Archicomu zdecydowali się na unikatowe rozwiązania, zgodne z przyjętą filozofią osiedli społecznych, których celem jest tworzenie inspirujących przestrzeni wspólnych. Służą one nie tylko wypoczynkowi, ale też integrują lokalne społeczności i zachęcają mieszkańców do aktywności oraz budowania dobrych relacji.

– Otwarte przestrzenie, cisza, bliskość natury, a także widoki na zieleń i rzekę nadają wyjątkowy klimat Stabłowicom. Pobliski Lasek Stabłowicki oraz trasa spacerowa nad Bystrzycą to gratka dla osób lubiących spędzać czas na świeżym powietrzu z dziećmi oraz ze swoimi czworonożnymi pupilami. Lokalizacja inwestycji to jedna z najbardziej zielonych części Wrocławia. To zdecydowanie miejsce dla osób lubiących komfortowe przestrzenie i otoczenie natury – komentuje Agnieszka Gajewska z Archicom Studio, architekt prowadzący inwestycji Słoneczne Stabłowice.

Atutem inwestycji jest kameralna zabudowa z 4-kondygnacyjnymi budynkami. Zaletą są sprawdzone układy mieszkań, które niezależnie od metrażu zapewniają funkcjonalność każdego pomieszczenia. Użyteczność i doskonałe możliwości aranżacji mieszkania, dają opcję połączenia kuchni z salonem czy wykorzystanie miejsca w ustawnej sypialni.
Każdy lokal ma do dyspozycji balkon, a mieszkania na parterze – ogródki. W ciepłe dni stanowią one dodatkową przestrzeń do spędzania wolnego czasu. Do oferty trafiło 88 mieszkań w metrażach od 36 do 75,5 m2. Dostępne są lokale 2, 3 i 4-pokojowe. Ceny za mieszkania zaczynają się od 5800 zł/m2.

Osiedle docelowo będzie składać się z kilkunastu budynków. Budowa Słonecznych Stabłowic ruszyła w czerwcu 2013 r., a zakończy się z końcem 2021 roku.