rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Osiedle Ligia – nowa inwestycja mieszkaniowa w Ursusie

Osiedle Ligia
Z początkiem sierpnia deweloper Profbud rozpoczyna realizację nowej inwestycji mieszkaniowej, zlokalizowanej przy ulicy Tomcia Palucha w warszawskim Ursusie – Skoroszach.

Osiedle Ligia to kameralne miejsce dla osób ceniących spokój, szeroki dostęp do oferty handlowo-usługowej i dogodną komunikację z resztą miasta. W pięciokondygnacyjnym budynku znajdzie się 76 mieszkań, o zróżnicowanych metrażach.

Przyjemna i bezpieczna lokalizacja jest idealna zarówno dla singli, jak i małżeństw z dziećmi. Ta urokliwa okolica posiada również bogatą ofertą handlowo-usługową.

Nowa nieruchomość to pięciokondygnacyjny budynek oferujący mieszkania z rynku deweloperskiego, zbliżony kształtem do litery „L”. Zaprojektowano w nim 76 mieszkań, o powierzchniach 29 – 88 metrów kw.
Na najniższych kondygnacjach zaplanowano lokale usługowe o powierzchni od 44 metrów kw. do 47 metrów kw., które ułatwią mieszkańcom oraz gościom dostęp do różnorodnych usług. Dla zmotoryzowanych wyznaczono miejsca postojowe, zlokalizowane w garażu podziemnym. Cykliści natomiast będą mieli do dyspozycji 32 podwójne stojaki w garażu oraz 6 podwójnych stojaków na zewnątrz, w sumie dla 76 rowerów.

Termin realizacji inwestycji jest przewidziany na II kwartał 2020 roku.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora