Informacje dnia

Osiedle Bliski Marcelin w Poznaniu – nowa inwestycja mieszkaniowa Nexity

Bliski Marcelin (2)

Nexity na dobre zagościło w Poznaniu – deweloper ogłosił plany budowy drugiej nieruchomości w stolicy Wielkopolski. Bliski Marcelin to elegancka inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana na Grunwaldzie. Z początkiem października ruszyła sprzedaż mieszkań.

Bliski Marcelin będzie się znajdować przy ul. Jeleniogórskiej 14. Jednoetapowa inwestycja obejmować będzie 5-piętrowy budynek o nowoczesnym, eleganckim charakterze.

W ofercie znajdzie się 139 lokali o różnorodnym metrażu – między 26 a 86 m2 – od kawalerek po mieszkania 4-pokojowe. Wszystkie mieszkania będą posiadać balkony, a w przypadku lokali na najniższej i najwyższej kondygnacji – odpowiednio prywatne ogródki albo przestronne tarasy na dachu. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną boksy lokatorskie, miejsca postojowe w garażu podziemnym i przed budynkiem, a także stojaki rowerowe. Dla bezpieczeństwa mieszkańców na osiedlu zostanie zainstalowany monitoring. W budynku zaplanowano przestrzeń na lokal usługowy.

 

Bliski Marcelin to druga, po Malta Point na Łacinie, poznańska inwestycja Nexity. Za projekt budynku odpowiada zespół BDM Architekci. Planowany termin oddania do użytku nieruchomości Bliski Marcelin to IV kwartał 2022 r.

mat.pras.