Informacje dnia

Operator logistyczny CEVA Logistics przedłuża kontrakt z Mondadori

CEVA_Logistics_magazyn

CEVA Logistics, wiodący globalny operator logistyczny, konsekwentnie umacnia pozycję lidera logistyki kontraktowej w Europie. Firma przedłużyła właśnie umowę z Grupą Mondadori, jednym z największych włoskich wydawców książek i czasopism. W swoich magazynach, w tym również w Polsce, CEVA Logistics stawia na wdrażanie autorskich wysoce zaawansowanych technologicznie rozwiązań i najwyższą jakość procesów logistycznych.

CEVA Logistics jest partnerem logistycznym Grupy Mondadori od maja 2017 roku. Podpisana właśnie umowa przedłuża współpracę między firmami o następne 5 lat. CEVA będzie zarządzała wszystkimi operacjami logistycznymi w magazynie Mondadori, który usytuowany jest między Stradellą a Weroną. CEVA będzie odpowiadać za dystrybucję około 65 mln przesyłek rocznie obejmujących blisko 340 tys. tytułów książek.

– Jesteśmy bardzo dumni z odnowienia tego kontraktu, za co chciałbym podziękować Ernesto Mauriemu, dyrektorowi generalnemu Grupy Mondadori. To dowód na to, że CEVA jest jednym z najbardziej cenionych operatorów logistycznym na włoskim rynku księgarskim – powiedział Christophe Boustouller, dyrektor zarządzający CEVA Logistics we Włoszech.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora