Informacje dnia

Oferta Condo Villi w Warmia Resort poszerza się o Ville Suite

WR VilleSuit cam4LQUnikalność oferty, bezpieczeństwo, wysoki standard i doskonała lokalizacja – to walory całorocznego kompleksu Warmia Resort, które przyciągają inwestorów i turystów do malowniczo położonej inwestycji w Worytach, gmina Gietrzwałd.

Condo Ville zostały wprowadzone do sprzedaży w pierwszej połowie 2019 roku. Dwa pierwsze etapy inwestycji Warmia Resort (oferowane w standardzie Deluxe oraz Premium) zostały sprzedane w ekspresowym tempie. Obecnie deweloper projektu, spółka Adept Investment, wprowadza do sprzedaży nowe dwa etapy, w których dodatkowo dostępne będą Ville w wariancie Suite. Nowa oferta obejmuje całoroczne budynki wypoczynkowe o powierzchni 44 metrów kw. w cenie od 299 tys. zł. netto.

Warmia Resort obejmuje łącznie 3 ha malowniczo położonego terenu, na którym Inwestor przygotował szereg atrakcji podnoszących atrakcyjność wypoczynku.

Zarządzaniem kompleksem zajmuje się istniejąca od 15 lat spółka Adept Hotels należąca do dewelopera. Obecnie zarządza apartamentami turystycznymi w Warszawie, Gdyni i Zakopanem, odnotowując w nich bardzo wysokie obłożenie.