Informacje dnia

Nowy projekt mieszkaniowy ARIA Development

W dniu 9 stycznia 2020 firma ARIA Development rozpoczęła sprzedaż II etapu Osiedla Łomianki.

Oferta dewelopera obejmuje 62 mieszkania w dwóch kameralnych budynkach. W każdym z nich Klienci mają do wyboru 14 jedno, 9 trzypokojowych i 8 mieszkań z antresolami (od dwóch do pięciu pokoi). Metraże lokali wynoszą od 36 do 102 metrów kw.

Realizacja II etapu rozpoczęła się w IV kwartale ub. roku i obecnie prowadzone są prace budowlane na poziomie parteru budynku A3 oraz ścian fundamentowych budynku A2. Przekazanie kluczy zaplanowano na II połowę przyszłego roku.

Przytulne i ekologiczne osiedle w bliskości Kampinoskiego Parku Narodowego, pół godziny do centrum Warszawy, 15 minut do stacji metra Młociny, szeroki wybór metraży, niska zabudowa i przemyślana architektura, 150 lokali w trzech etapach w niezwykle konkurencyjnych cenach oraz niskie koszty utrzymania – tak w skrócie można scharakteryzować całość projektu Osiedle Łomianki.

Mieszkania w najnowszej realizacji ARIA Development to doskonała propozycja zarówno dla singli, par zamierzających założyć rodzinę, jak i dla rodzin z dziećmi oraz nestorów rodu, szukających spokoju i wytchnienia od miejskiego zgiełku.