Informacje dnia

Nowy prezes regionu EMEA w Lenovo Data Center Group (DCG)

biznesman
Giovanni Di Filippo dołączył do Lenovo Data Center Group (DCG) jako prezes regionu Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu (EMEA), gdzie będzie rozwijać działalność firmy oraz jej relacje z partnerami i klientami w segmencie centrów danych.

Giovanni wnosi do Lenovo DCG imponujące doświadczenie. Zajmując różne wyższe stanowiska kierownicze, optymalizował pracę działów sprzedaży w międzynarodowych firmach technologicznych osiągających obroty rzędu miliardów dolarów.

 

„Technologia może zrobić bardzo wiele dla społeczeństwa cyfrowego, jeśli w centrum działań znajdzie się człowiek i jego doświadczenie, które pozwoli znaleźć odpowiedzi na pytania – jak powinna działać inteligentna technologia by służyła wszystkim, jak może ułatwić codzienne życie, a nawet jak realnie może pomóc w rozwiązaniu niektórych z największych wyzwań ludzkości ” — mówi Giovanni.

Giovanni mieszka w Szwajcarii, w Zurychu. Ma tytuły licencjata i magistra w różnych dziedzinach, takich jak bankowość, administracja w biznesie, sprzedaż i marketing, a także kilka dyplomów biznesowych z różnych krajów.