rynek nieruchomości na wynajem

Nowoczesny biurowiec klasy A Equator IV w Warszawie w pełni skomercjalizowany

floriane-vita-88722-unsplash
Firma Inoffice, która jest najemcą biurowca Equator IV, zwiększyła powierzchnię biur w  o 650 m kw. Tym samym obiekt jest w pełni skomercjalizowany.

W procesie wynajmu ostatniej dostępnej przestrzeni pośredniczył Karimpol, który w 2019 r. sprzedał budynek CPI Property Group i odpowiadał za jego komercjalizację. Dzięki zawartej transakcji warszawska inwestycja biurowa osiągnęła poziom 100 proc. wynajmu.
Equator IV to nowoczesny biurowiec klasy A. Jest on jednym z czterech budynków kompleksu biurowego Equator Office Park w Alejach Jerozolimskich w Warszawie.

Osiągnięcie 100% poziomu najmu to niewątpliwie powód do dumy. Komercjalizacja powierzchni w trudnym, pandemicznym czasie stanowiła wyzwanie. Tym bardziej cieszę się, że prowadzone przez nas rozmowy zakończyliśmy się sukcesem zachęcając Inoffice do wykorzystania potencjału Equatora IV w jeszcze większym zakresie niż dotychczas. Co oznacza, że nowe elastyczne biura już niebawem zaczną tętnić życiem – mówi Andrzej Lany, Dyrektor Zarządzania Aktywami w firmie Karimpol Polska.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora