rynek nieruchomości na wynajem

Nowi najemcy lokali handlowych w Fabryce Norblina

ArtNorblinButik Anny Orskiej oraz luksusowa Perfumeria Quality to nowi najemcy Fabryki Norblina w Warszawie. Obie firmy zdecydowały się na otwarcie swoich salonów w wielofunkcyjnym projekcie Grupy Capital Park w ramach strefy Slow Retail. Za komercjalizację powierzchni handlowej inwestycji odpowiada zespół złożony z przedstawicieli inwestora oraz agencji BOIG i Mediadem.

Dawna Fabryka Norblina  położona jest  w centrum miasta przy ul. Żelaznej 51/53. Były obiekt przemysłowy po renowacji zachowa charakter industrialny ale będzie pełnił funkcje komercyjne, biurowe, kulturalne i rozrywkowe.

Anna Orska, właścicielka butików Orska i najbardziej rozpoznawalna projektantka biżuterii w Polsce, zajmie lokal o powierzchni ponad 30 mkw. Z kolei Perfumeria Quality prowadzona przez pasjonatów tworzenia zapachów – rodzinę Missala, będzie oferować klientom swoje ekskluzywne zapachy na powierzchni blisko 65 mkw. Obie firmy stały się tym samym ambasadorami „Kolekcji Norblina”.

Koncepcja rewitalizacji obiektu zakłada zachowanie 10 budynków oraz 44 kompleksów maszyn i urządzeń wpisanych do rejestru zabytków. Elementy te po renowacji będą wkomponowane w budynek. Nowa zabudowa od strony ulicy Prostej powstanie nad zabytkowymi budynkami, tworząc tym samym otwartą przestrzeń, skupioną wokół brukowanej, głównej uliczki, przy której znajdą się zabytkowe budynki, pasaże, kawiarenki i butiki wraz z odnowionymi maszynami.

 

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora