Architektura i design

Nowa marka domów premium od Danwood – VISION

Jacob Jensen Design
Vision – nowa marka eksluzywnych domów Danwood to 6 projektów o powierzchniach od 195 – 227 metrów kw, które powstały we współpracy z uznanym na całym świecie duńskim studiem projektowym „Jacob Jensen Design”.

Nowe domy charakteryzuje minimalistyczna i nowoczesna architektura w skandynawskim stylu, najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz zastosowanie inteligentnych instalacji zapewniających najwyższą klasę efektywności energetycznej oraz umożliwiających komfortowe zarządzanie domem. Linia domów Vision kierowana jest do klientów z segmentu premium, którzy oczekują ponadstandardowych rozwiązań oraz najwyższej jakości wykonania.

„Wprowadzenie nowej marki Vision to naturalny krok rozwoju naszej firmy i jednocześnie odpowiedź na oczekiwania zamożniejszych klientów. Szybkość życia we współczesnym świecie oraz dostępność i mnogość opcji zakupowych sprawia, że nabywcy oczekują dzisiaj maksymalnego skrócenia czasu upływającego od momentu podjęcia decyzji o zakupie, do dostarczenia im gotowego produktu przy zachowaniu jego najwyższej jakości. Takie są właśnie domy Vision – bardzo nowoczesny, skandynawski design w połączeniu z technologią, która umożliwia zbudowanie domu w 12 tygodni oraz inteligentnymi rozwiązaniami do zarządzania domem” – powiedział Jarosław Jurak, prezes zarządu Danwood S.A.

Domy Vision to kwintesencja skandynawskiego stylu, który łączy proste, nowoczesne formy z doskonale przemyślaną funkcjonalnością w każdym elemencie projektu. Każdy klient wybierając projekt Vision jest ponadto otoczony opieką architekta wnętrz firmy Danwood, który w oparciu o wytyczne klienta przygotuje projekt aranżacji domu.

Nowa linia domów zadebiutowała we wrześniu na rynku niemieckim a w kolejnych miesiącach będzie dostępna we wszystkich krajach Europy, w których buduje Danwood SA. W działaniach sprzedażowych oraz promocyjnych Danwood sięga po technologię VR.