Informacje dnia

NoVa Park odpowiedzialne społecznie: z pomocą dla gorzowskiego szpitala

dav

NoVa Park odpowiedzialne społecznie! Regularnie realizujemy działania pokazujące nasze zaangażowanie w życie mieszkańców Gorzowa. W tym trudnym czasie epidemii koronawirusa zdajemy sobie sprawę, że warto włożyć jeszcze więcej wysiłku w tego rodzaju wsparcie, aby pomóc najbardziej potrzebującym.

NoVa Park staje do walki z koronawirusem dokładając swoją cegiełkę do pomocy pracownikom polskiej służby zdrowia. Poczucie zrobienia czegoś wartościowego zaowocowało przekazaniem setek sztuk jednorazowych maseczek ochronnych i rękawiczek winylowych do Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wielkopolskim, które pomogą w codziennej walce z epidemią. Do medyków walczących z koronawirusem na pierwszej linii frontu trafiły również dziesiątki litrów płynu do dezynfekcji rąk.

„Trwające właśnie nadzwyczajne okoliczności to czas, kiedy liczy się solidarność i wzajemne wsparcie. Jest ono szczególnie potrzebne pracownikom służby zdrowia – naszym superbohaterom. Cieszymy się, że dostarczając produkty odpowiadające na indywidualne potrzeby gorzowskiego szpitala możemy choć w niewielkim stopniu wspomóc ich ciężką pracę” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora