Informacje dnia

Nieruchomość inwestycyjna Premium Park w Lubrzy z nowym właścicielem

Premium Park Lubrza

Fortis Investments jest firmą deweloperską, która specjalizuje się w realizacji projektów komercyjnych i mieszkaniowych na terenie Polski.

Firma ta sfinalizowała transakcję sprzedaży parku handlowego Premium Park w Lubrzy k. Prudnika. Nowym właścicielem nieruchomości inwestycyjnej została firma LCP Properties. Jest ona brytyjskim inwestorem, który działa w sektorze nieruchomości komercyjnych. Premium Park w Lubrzy to park handlowy, którego łączna powierzchnia zabudowy obiektów wynosi ponad 11 000 metrów kwadratowych. Obiekt jest w 100% skomercjalizowany. Otwarcie parku nastąpiło 21 października 2021 roku.

Premium Park to stabilna i pewna marka. Zainteresowanie ze strony LCP Properties, międzynarodowego inwestora potwierdza atrakcyjność naszych aktywów i słuszność przyjętych przez nas biznesowych założeń. Parki handlowe są aktywami, które w moim przekonaniu, w najbliższych latach czeka dalszy wzrost. W Polsce ciągle znaleźć możemy wiele miejsc, gdzie brakuje nowoczesnych powierzchni handlowych. Szczególnie rynki mniejszych miast doświadczają braku podaży powierzchni o odpowiedniej dla wielu najemców jakości” – komentuje Sebastian Wiśniewski, prezes zarządu Fortis Investments.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora