Informacje dnia

Najemcy przedłużają umowy w Logicor Poznań I

Logicor Poznań I_aerial_02Logicor jest jedną z wiodących w Europie firm nieruchomościowych w sektorze nowoczesnych nieruchomości logistyczno-dystrybucyjnych. Obecnie posiada 13,6 milionów ketrów kw. powierzchni w 17 krajach.

Logicor na chwilę obecną podpisał trzy umowy przedłużenia najmu – łącznie na 37 000 metrów kw. powierzchni magazynowej i biurowej w parku logistycznym Logicor Poznań I, w pobliżu centrum Poznania. Na przedłużenie umowy zdecydowali się: Arvato SCM Solutions, międzynarodowy dostawca usług outsourcingowych; Carry, znana polska marka odzieżowa; Newell Polska, będący częścią Newell Brands, światowego lidera w produkcji dóbr konsumpcyjnych.

Park Logicor Poznań I znajduje się blisko autostrady A2, co jest jego dużym atutem. Z racji bliskości dużego miasta (Poznań) można dojechać do niego publicznym transportem.

Jedną z nadrzędnych wartości, jakimi kierujmy się w Logicor, jest budowa trwałych relacji z naszymi klientami i pomaganie im w rozwijaniu ich działalności. Przedłużenie umów najmu przez naszych klientów jest dla nas najlepszym potwierdzeniem, że ten nowoczesny obiekt i jego doskonała lokalizacja są odpowiedzią na potrzeby biznesowe najemców” – powiedziała Anna Mazepa, Senior Asset Manager, Logicor.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora