Informacje dnia

Na warszawskim Mokotowie powstaje nowoczesny apartamentowiec Cascade Residence

Cascade Residence budynek
Zbliża się termin oddania do użytku inwestycji Cascade Residence – nowoczesnego apartamentowca, który powstaje w sercu warszawskiego Mokotowa.

Mieszkańcy otrzymają klucze do lokali już w listopadzie bieżącego roku. Aktualnie na terenie inwestycji trwają ostatnie prace wykończeniowe. Kameralny budynek otoczony rozległym, zielonym patio pomieści 39 lokali, co zapewni przyszłym mieszkańcom prywatność i schronienie od miejskiego zgiełku. Za realizację inwestycji odpowiada Marvipol Development S.A.

Cascade Residence to kameralna inwestycja w standardzie premium, która będzie liczyć zaledwie 39 apartamentów o zróżnicowanych metrażach od 45 do 181 metrów kw. Na 5 piętrze oraz na ostatnich kondygnacjach inwestycji znajdą się lokale dwupoziomowe oferujące szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych i mnóstwo wolnej przestrzeni. Całość obiektu będzie chroniona i monitorowana, co zapewni wysoki poziom bezpieczeństwa. Do dyspozycji mieszkańców przeznaczono również lobby z recepcją, której pracownicy będą służyć pomocą przez całą dobę. Za realizację Cascade Residence odpowiada Marvipol Development S.A., spółka z ponad 20-letnim doświadczeniem na warszawskim rynku nieruchomości.
Budowa Cascade Residence jest realizowana przy ulicy Modzelewskiego 63 w Warszawie.