rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

MNK Partners poszerzyło portfolio funduszu Polska by MNK o nieruchomość komercyjną Point.44 w Piasecznie

Point44_2

MNK Partners jest niezależną firmą z Francji, która zarządza aktywami. Jest to firma specjalizująca się w ogólnoeuropejskich inwestycjach w nieruchomości o wysokim potencjale wartości.

MNK Partners poinformowała o nabyciu wielofunkcyjnej nieruchomości komercyjnej Point.44 w Piasecznie, który znajduje się na południowych obrzeżach Warszawy. Trzypiętrowy budynek, oddany do użytku w marcu 2020 roku, znajduje się przy ul. Puławskiej 44D. Point.44 to kompleks dwóch obiektów: handlowo-usługowo-biurowego oraz gastronomicznego typu Drive-thru. Budynek posiada trzy kondygnacje naziemne o łącznej powierzchni najmu 5 708 m2 oraz jedną kondygnację garażu podziemnego oferującego 83 miejsca parkingowe. Przed budynkiem znajduje się parking z 43 miejscami postojowymi dla klientów, kurierów i dostawców. Budynek został podzielony tak by pełnić dwie funkcje – handlowo-usługową w dolnej części oraz biurową na wyższych kondygnacjach.

Cieszymy, że Point.44 został częścią portfolio MNK Partners. Ten budynek cenimy przede wszystkim za jego funkcjonalność i świetną lokalizację. Point.44 znajduje się w pobliżu obwodnic Warszawy i tras wyjazdowych. Stale podkreślamy, że Polska jest jednym z najatrakcyjniejszych krajów w Europie z perspektywami rozwoju, które uważamy za zrównoważone i obiecujące. Z pewnością dalej będziemy się rozwijać w Polsce” – mówi Mansour Khalifé, prezes MNK Partners.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora