rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Mieszkania z segmentu premium w ramach inwestycji Marcelińska 18 w Poznaniu

Eiffage Immobilier_Marcelińska 18_5
W ramach inwestycji Marcelińska 18 w Poznaniu powstaną mieszkania z segmentu premium.

W prestiżowej lokalizacji na styku Jeżyc i Grunwaldu rusza budowa Marcelińskiej 18. Mieszkania wybuduje Eiffage Polska Budownictwo, a inwestorem jest debiutujący w Poznaniu deweloper Eiffage Immobilier Polska. Obie firmy to część Grupy Eiffage, która jest w dziesiątce największych grup budowlanych Europy.
W pobliżu budynków Uniwersytetu Medycznego i niedaleko terenów zielonych – przy ulicy Marcelińskiej w Poznaniu rozpoczęła się realizacja inwestycji premium – Marcelińska 18. Za budowę odpowiada Eiffage Polska Budownictwo, sprawdzony generalny wykonawca, znany m.in. z realizacji galerii Posnania.

Projekt i realizacja mieszkań pod szyldem Grupy Eiffage daje gwarancję zakończenia budowy w terminie i z dbałością o każdy detal. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy budowlanej, za którą stoją lata doświadczeń i która na swoim koncie ma realizację prestiżowych projektów na całym świecie – podkreśla Sebastian Bieńkowski, dyrektor ds. inwestycji w firmie deweloperskiej Eiffage Immobilier Polska.