Informacje dnia

Mayland z nagrodą CEE Retail Real Estate Awards

0973

Mayland Real Estate został laureatem dwóch nagród CEE Retail Real Estate Awards 2018. W kategorii Retail Project wygrało krakowskie Centrum Serenada, a Maciej Kiełbicki, dyrektor zarządzający Maylandu odebrał nagrodę Professional of the Year za całokształt dokonań, w tym za realizację krakowskiej inwestycji.

– Nagrody CEE Retail Real Estate Awards wyróżniają najlepszych w branży nieruchomości komercyjnych w Europie Centralnej i Środkowo-Wschodniej. Tym bardziej jestem dumny, że nasze dokonania, w tym najnowsze – krakowska Serenada, zostały docenione przez międzynarodowe, eksperckie gremium. Przyznane nagrody są efektem pracy, zaangażowania i doświadczenia całego teamu Maylandu. Sukces Serenady nie byłby możliwy także bez harmonijnej współpracy z najemcami oraz kontrahentami – powiedział Maciej Kiełbicki, członek zarządu, dyr. zarządzający Maylandu.

Centrum Serenada, o powierzchni 42 000 mkw., zostało otwarte w październiku 2017 r. Na trzech poziomach znajduje się 170 sklepów i punktów usługowych. Wśród nich pierwsze w Krakowie salony amerykańskiego lidera modowego Forever 21, brytyjskiego New Looka oraz niemieckiego Van Graafa. Mayland zarządza i pracuje nad rozbudową Serenady. Po sfinalizowaniu prac obiekt będzie największym kompleksem handlowo-rozrywkowym w Małopolsce.

Maciej Kiełbicki ma ponad 20-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości handlowych
w Polsce. Był współodpowiedzialny za całokształt procesów deweloperskich, w tym za aspekty prawne i finansowe. Brał udział w wielu ważnych transakcjach na polskim rynku nieruchomości, m.in. nadzorował i kontrolował proces sprzedaży sieci Geant
i Leader Price. Jest współzałożycielem spółki Mayland Real Estate, w której obecnie pełni rolę członka zarządu oraz sprawuje funkcję dyrektora zarządzającego.

Mayland Real Estate jest wiodącym deweloperem dużych obiektów handlowych w Polsce. Firma działa na polskim rynku od 1995 r. jako spółka Grupy Casino. Mayland oddał do użytku nowoczesne centra handlowe: Rivierę w Gdyni, Jantar w Słupsku, Pogorię w Dąbrowie Górniczej, oraz Karolinkę w Opolu. Spółka posiada znaczący portfel projektów w całym kraju, obecnie przygotowuje rozbudowę CH Ster w Szczecinie.