Informacje dnia

Magazyn w formule build-to-suite powstaje w Poznaniu

mlp_full

Deweloper MLP Group wybuduje dla Hart Logistics – polskiej spółki logistyczno-transportowej obiekt w formule BTS. W transakcji pośredniczyła poznańska spółka Profi-Home.

Spółka Hart Logistics wynajęła w centrum logistycznym MLP Poznań West nowoczesną powierzchnię magazynową.  W ramach podpisanej umowy najemca zajmie około 10 tys. metrów kw. przestrzeni magazynowej oraz biurowo-socjalnej. Inwestycja będzie spełniać wymagania certyfikacji BREEAM. Budowa inwestycji już się rozpoczęła, a jej zakończenie zaplanowane zostało na I kwartał 2022. Obiekt powstaje w formule build-to-suite i będzie w pełni dostosowany do indywidualnych wymagań najemcy.

„W ostatnim czasie widzimy ogromne zapotrzebowanie na nowoczesną powierzchnię magazynową w rejonie Poznania. Dzięki dużej możliwości rozbudowy naszego centrum jesteśmy w stanie zaoferować klientowi obiekt dedykowany pod jego działalność. Specjalizujemy się w dostarczaniu zaawansowanych obiektów BTS dopasowanych do indywidualnych potrzeb najemców, dzięki temu nasz Klient zawsze otrzymuje obiekt spełniający wszystkie jego potrzeby i wymagania”– podkreśliła Agnieszka Góźdź Dyrektor Sprzedaży w MLP Group S.A.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora