rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Luksusowe apartamenty nad Jeziorem Żywieckim czekają na właścicieli

dron-13
Na terenie kompleksu Laguna Beskidów w Zarzeczu nad Jeziorem Żywieckim zakończyła się budowa pierwszych luksusowych apartamentów.

Ekskluzywne osiedle mieszkalne stanowi odpowiedź na potrzeby klientów, którzy w pobliżu terenów rekreacyjnych oczekują wysokiego standardu mieszkań.
Zespół apartamentowców powstaje na powierzchni 4 hektarów. Niedawno zakończyły się prace przy największym budynku A z 97 mieszkaniami. Obejrzeć już można mieszkania, lokale użytkowe oraz okalające budynek uliczki, chodniki i zielone skwery. Wznoszone są też dwa kolejne obiekty (B i C), w których dostępnych będzie 109 mieszkań. Cały kwartał łącznie z sześcioma budynkami ma być ukończony za trzy lata.

– Wówczas osiedle będzie składało się z 427 mieszkań. Wszystkie są już zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach i wpisane w projekt całego kompleksu. Klienci mają więc pewność, że w przyszłości nic nie zakłóci im widoku na jezioro albo że placu zabaw nie zajmie parking – mówi Kacper Habdas, przedstawiciel spółki Kombi Invest, która jest inwestorem Laguny Beskidów.

Koncepcja osiedla podporządkowana została najważniejszym walorom działki, którymi są widok na góry i jezioro oraz rekreacyjny charakter okolicy. Stąd niska zabudowa, duże odległości pomiędzy budynkami i otwarte lub przeszklone przestrzenie – mówi architekt Maciej Zuber z pracowni Archas Design w Bielsku-Białej, która zaprojektowała kompleks.