warto wiedzieć

„Ladies First” – powstaje stowarzyszenie kobiet sektora TSL

bnpre76_lr „Ladies First” – tak będzie nazywało się stowarzyszenie  kobiet zarządzających i współpracujących z firmami z sektorów TSL i produkcyjnego. Zastąpi dotychczasową platformę networkingową  Autorką koncepcji projektu jest Katarzyna Pyś-Fabiańczyk, Dyrektor Działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych w BNP Paribas Real Estate Poland.

„Po pół roku działalności platformy wiem, że oprócz działań stricte networkingowych – naszych spotkań i rozmów – potrzebne są nam, menadżerkom sformalizowane struktury do przeprowadzenia konkretnych przedsięwzięć. Chcemy stworzyć warunki  do lepszego poznania się, wspólnej nauki i wymiany doświadczeń. Liczymy, że uda nam się zrealizować projekty, które wniosą wartość dodaną i przyczynią się do dalszego rozwoju naszych członkiń i ich biznesów.” – podkreśla Katarzyna Pyś-Fabiańczyk, pomysłodawczyni i założycielka platformy, Dyrektor Działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych w BNP Paribas Real Estate Poland.

Partnerzy spotkania: Air France, KLM, Prologis, Arval, Volvo, Dr Irena Eris, Shiseido, Laboratoria Natury, Schwarzkopf Professional, Kuehne + Nagel.