Informacje dnia

Krakowskie Centrum Serenada z certyfikatem miejsca przyjaznego rodzinom

IMG_3202 (1)
Krakowskie Centrum Serenada zostało laureatem plebiscytu „Miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi”. Przyznany z tej okazji certyfikat honoruje je jako miejsce dobrych praktyk i działań na rzecz krakowskich rodzin. Kapituła plebiscytu doceniła starania Serenady o stworzenie komfortowej i bezpiecznej przestrzeni dla wszystkich mieszkańców Krakowa w kategorii firmy produkcyjne, obiekty handlowo-usługowe i mieszkalne.

Plebiscyt jest nowym przedsięwzięciem Gminy Miejskiej Kraków. Ma ono na celu ułatwienie identyfikacji oraz dostarczenie informacji o miejscach wyjątkowych i przyjaznych krakowskim rodzinom. Wyróżniane obiekty są szczególnie otwarte na wprowadzanie nowych rozwiązań i zaspokajanie potrzeb tak wymagających klientów jak rodziny z dziećmi.

Serenada już w fazie planowania została pomyślana przez spółkę Mayland Real Estate jako rodzaj miejskiej agory realizującej nie tylko potrzeby zakupowe mieszkańców pobliskich osiedli, ale również ułatwiające załatwianie spraw urzędowych oraz zaspokajające potrzeby rekreacyjno-wypoczynkowe. Od początku ta strategia jest widoczna w działaniach podejmowanych przez Centrum.

Serenada o powierzchni 42 000 GLA położona jest na styku północnych dzielnic Krakowa: Prądnika Czerwonego i Mistrzejowic.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora