Konferencje

Kongres Home & Garden Congress już 13 marca w Warszawie

home-and-garden-congress-e-commerce-fot
Kongres Home & Garden Congress odbędzie się już 13 marca w Warszawie.

Już 13 marca będzie można dowiedzieć się, jak zwiększyć sprzedaż internetową artykułów z branży dom i ogród w kraju i za granicą. Na całodniowym wydarzeniu Home & Garden Congress eksperci od e-commerce zaprezentują najlepsze rozwiązania dla firm, które sprzedają on-line: artykuły gospodarstwa domowego, meble, dekoracje, tekstylia domowe, oświetlenie i inne produkty dla domu lub ogrodu. Udział w kongresie dla przedstawicieli sektora dom i ogród bezpłatny.

Podczas kongresu zyskamy mnóstwo podpowiedzi, jak rozwijać e-commerce w branży dom i ogród oraz poznamy przykładowe wdrożenia w firmach z sektora wnętrzarskiego. Będziemy mieli okazję wziąć udział aż w dziesięciu wykładach i panelu dyskusyjnym, a także skonsultować swój indywidualny przypadek z ekspertami na ich stoiskach informacyjnych. Przerwy networkingowe umożliwią nam dodatkowo budowanie sieci kontaktów przydatnych w rozwoju naszego biznesu.

Partnerzy Główni: AtomStore, Ergonode. Partnerzy Strategiczni: merce, edrone, Packeta, AMZTeam.pro Ebisu, Ideo Force, Ideo, Alsendo. Partner: Avocado Soft.

Patroni Honorowi: Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli, APPLiA Związek Producentów AGD, Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego, Targi Frankfurt, Targi Norymberga.

mat.prasowy