Informacje dnia

Kompleks biurowy Alchemia w Gdańsku podpisał nową umowę najmu powierzchni biurowej

default

Bank Credit Agricole otworzy swoją placówkę w budynku Neon, ostatnim etapie kompleksu Alchemia w Gdańsku. W części parterowej, na powierzchni ponad 170 metrów kw. funkcjonować będzie pełnozakresowy oddział wyposażony według najnowszego standardu. Umowa z deweloperem, firmą Torus, podpisana została na okres 5 lat.

Credit Agricole to pierwszy bank na polskim rynku, który stworzył koncept wyglądu placówek na podstawie opinii zebranych wśród klientów i pracowników sieci sprzedaży.

– Credit Agricole uważnie słucha swoich klientów i wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Kompleks Alchemia jest świetnie zlokalizowany, każdego dnia krzyżują się tam drogi tysięcy osób, dlatego z przyjemnością otworzymy w Neonie swoją placówkę, żeby być blisko naszych klientów – mówi Aleksandra Sułek, dyrektor regionalna Credit Agricole w Gdańsku.

Oddział w Neonie będzie placówką uniwersalną, która zaoferuje wszystkie produkty i usługi bankowe, a jego otwarcie zaplanowane jest na grudzień br. W całej Polsce w nowym modelu działa już 85 placówek banku, do końca 2019 roku będzie ich ponad 100.

Neon to czwarty i ostatni etap kompleksu Alchemia w Gdańsku. Budynek dostarczy na rynek ponad 35 tys. metrów kw. powierzchni najmu, w tym 33,5 z przeznaczeniem na biura. Powierzchnia typowej kondygnacji biurowej wyniesie ponad 3 tys. metrów kw., jednak w ofercie będą też mniejsze moduły (od 300 metrów kw.). Nieco ponad 1,5 tys. metrów kw. to powierzchnie usługowe zlokalizowane na parterze, które dopełnią pasaż – atrakcyjne miejsce spotkań i spędzania czas zaprojektowane pomiędzy Neonem, a wcześniejszym etapem Alchemii, Argonem.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora