Informacje dnia

Kolejne marki na dłużej w gorzowskim NoVa Parku

NoVa Park 4

Niepewność związana z rozwojem pandemii koronawirusa miała hamować decyzje inwestycyjne, jednak NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim ma dobre wiadomości. W ostatnim czasie kilka popularnych marek postanowiło przedłużyć umowy najmu w NoVa Park. Znalazły się wśród nich Fryzjerek, Fart, 50 style oraz Sun Loox.

Znane marki, które w ostatnim czasie zdecydowały się prolongować swoje umowy na kolejne lata zajmują łącznie powierzchnię prawie 500 m2. Oznacza to, że klienci NoVa Park mogą w dalszym ciągu cieszyć się bogatą ofertą handlową z sektora „Sport i rekreacja”, „Obuwie i galanteria skórzana”, „Zdrowie i uroda” oraz „Usługi”.

„Przedłużenie umów najmu przez najemców pokazuje, że prowadzona w pandemii koronawirusa polityka centrum sprawdziła się. Cieszy nas fakt, że znane marki pozostają w naszej galerii na dłużej i wspólnie możemy oferować mieszkańcom Gorzowa i okolic przemyślany oraz różnorodny wachlarz asortymentu z różnych kategorii– mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

mat.pras.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora