Informacje dnia

Jeden z najbardziej znanych polskich Work-Techów idzie po kapitał

jacek ratajczak
Firma Zonifero jest jedną z najbardziej znanych polskich Work-Techów i zapowiada start kampanii crowdfundingowej już na jesieni tego roku.

Zonifero to cyfrowa platforma stworzona do wsparcia pracowników i pracodawców w nowej rzeczywistości pracy hybrydowej. Rozwiązanie tworzy przyjazne środowisko pracy. Spółka ma w planach sięgnąć po kapitał od inwestorów indywidualnych za pośrednictwem platformy StockAmbit. Globalna wartość rynku, na którym działa Zonifero sięga 2,5 miliarda dolarów.

 
Spółka skorzysta z usług nowej platformy crowdfundingowej StockAmbit, sprofilowanej na pozyskanie kapitału od inwestorów zainteresowanych spółkami technologicznymi. Zonifero planuje przeznaczyć pozyskany kapitał na dalszy rozwój aplikacji oraz ekspansję na rynki zagraniczne. – Ostatnie lata przyspieszyły zmiany związane ze stylem i sposobem pracy, na nowo definiując potrzeby związane z przebywaniem pracowników w biurze. Zonifero z gotowym już wcześniej produktem okazało się odpowiedzią na nowe wyzwania związane z pracą zdalną, hybrydową i pomogło naszym klientom szybko i sprawnie przeprowadzić ważne zmiany organizacyjne. To my dziś wyznaczamy trendy dla rozwiązań technologicznych w tym obszarze. Dla spółki to świetny moment, aby skalować rozwiązanie globalnie – mówi Jacek Ratajczak, CEO Zonifero.