Informacje dnia

International Property Awards dla wrocławskiego biura intive

thumbnail-3

Wrocławskie biuro intive, zaprojektowane przez pracownię architektoniczną MIXD, zostało uhonorowane prestiżową nagrodą w tegorocznej europejskiej edycji międzynarodowego plebiscytu International Property Awards w kategorii Best Office Interior Poland. Oficjalne wręczenie statuetek odbyło się 25 października podczas uroczystej gali w Londynie.

International Property Awards to jeden z największych i najbardziej prestiżowych na świecie plebiscytów branży nieruchomości, w którym nagradzane są najlepsze projekty z całego świata.

“Czujemy się bardzo wyróżnieni tym, że to właśnie biuro intive zostało docenione przez niezależnych ekspertów w konkursie International Property Awards. Projekt biura był dla nas ważnym wyzwaniem nie tylko pod kątem wyboru odpowiedniego miejsca i aranżacji wnętrza. Myśląc o nowej przestrzeni dla intiversów, chcieliśmy by odzwierciedlała swobodną atmosferę panującą w firmie i wzmacniała relacje między ludźmi. Zależało nam, żeby projekt wnętrza uwzględniał przestrzenie relaksu, kafeterie, duże kuchnie, w których można wspólnie zjeść i porozmawiać nie tylko o pracy.” – powiedział Andrzej Skoczylas, Site Manager we wrocławskim biurze intive.

Projekt wnętrz wrocławskiej siedziby intive jest wynikiem współpracy architektów MIXD z grupą pracowników intive podczas autorskich warsztatów Culture Club®, dzięki którym projektanci mogli dowiedzieć się, jakie pomysły na wygląd i funkcjonalność biura mają jego przyszli użytkownicy. W efekcie powstały przestrzenie będące odzwierciedleniem wartości firmy oraz specyfiki pracy w międzynarodowym powerhouse, jakim jest intive. Zapewniają one pracownikom komfortowe środowisko pracy, wspierają ich efektywność i kreatywność, a także pozwalają na mobilność, która przekłada się na dużą elastyczność w sposobie wykonywania pracy.