Inwestycje publiczne

IMMOFINANZ uruchomił już po raz szósty darmowy system rowerowy myhive dla najemców swoich budynków biurowych

rowery myhive (4)
IMMOFINANZ uruchomił już po raz szósty darmowy system rowerowy myhive dla najemców swoich budynków biurowych.

System rowerowy myhive jest dostępny dla wszystkich osób pracujących w budynkach pod tą marką. W tym roku oficjalnie sezon rozpoczął się 19 kwietnia i potrwa niemal do końca października. Korzystanie z nich jest darmowe, a użytkownik może na jednym wypożyczeniu przetrzymać rower do 24 godzin – tym samym ma możliwość zaparkowania go pod domem, by rano ponownie dotrzeć na nim do pracy.
Projekt rowerów myhive od samego początku jest realizowany we współpracy z firmą The Bike Company, która nie tylko dostarcza same rowery, aplikacje do wypożyczeń, ale także zajmuje się zarządzeniem flotą, bieżącymi naprawami oraz zwożeniem rowerów pod budynki biurowe myhive.
„Cieszy nas, że z roku na rok nasza flota rowerowa rośnie, bo i samo korzystanie z rowerów – jako alternatywnej formy dotarcia do pracy i z pracy do domu, jest coraz większe. Poprzez nasze działania promocyjne dołożyliśmy swoją cegiełkę w kontekście popularyzacji tej formy transportu. Zdrowszej, jak również – z perspektywy ostatnich dwóch lat pandemii – bezpieczniejszej. Co więcej, po raz kolejny – za pośrednictwem kolorowych opon w naszych rowerach – w na pozór prosty ale jakże widowiskowy sposób, wysyłamy w świat sygnał na temat wartości ważnych dla naszej firmy”, skomentował Jarosław Retmaniak, Country Manager Finance & Support Poland, IMMOFINANZ.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora