Konferencje

Geberit z ofertą wyposażenia nieruchomości na targach ISH 2023

2023_iCon Bathroom with lay-on washbasin white matt, WC wall-hung white matt, Bidet wall-hung white matt, Option Mirror Round 60 light on_1_Big Size (1)Przed nami kolejna edycja największych międzynarodowych targów branży instalacyjno-sanitarnej ISH we Frankfurcie nad Menem. W dniach 13-17 marca 2023 producenci wyposażenia łazienek i instalacji wodno-sanitarnych zaprezentują tam nowatorskie rozwiązania i najnowszy design, a także zaoferują wykonawcom, projektantom i inwestorom możliwość osobistej wymiany doświadczeń. W tym roku Geberit zaprezentuje innowacyjne rozwiązania na stoisku B06 w hali 4.0.

Spis treści:
Nowatorskie rozwiązania i najnowszy design
Innowacyjne rozwiązania od Geberit
Akademia Geberit

Nowatorskie rozwiązania i najnowszy design

„Rozwiązania na rzecz zrównoważonej przyszłości” to motto ISH 2023, w którym wszystko będzie się obracać wokół innowacji na rzecz osiągnięcia celów w zakresie ochrony klimatu oraz odpowiedzialnego i efektywnego wykorzystania zasobów. W sekcji ISH Water w centrum uwagi znajduje się „Resource Water” zrównoważone użytkowanie i bezpieczeństwo dostępu do wody pitnej. Drugi top temat – „Zrównoważona łazienka” – kładzie nacisk na czynniki ekologiczne w łazience. Organizatorzy przygotowali dla zwiedzających wieloaspektowy program wydarzeń.

Innowacyjne rozwiązania od Geberit

Od dziesięcioleci firma Geberit optymalizuje całą „drogę wodną” w budynku – od produktów instalacyjnych na dachu i za ścianą do produktów ceramicznych przed ścianą.

Podczas targów Geberit zaprezentuje szereg innowacji i nowości produktowych. Między innymi zoptymalizowaną toaletę Geberit Acanto, nowe kolory i materiały przycisków uruchamiających Sigma 70, kolory, kształty i rozmiary lustra Geberit Option. Nowy odpływ liniowy CleanLine50 zachwyci smukłą, elegancką konstrukcją i inteligentną funkcją: dzięki zintegrowanemu spadkowi woda z prysznica jest odprowadzana jeszcze szybciej.

Akademia Geberit

Uczestnicy targów będą mogli odwiedzić Akademię Geberit na stoisku producenta, gdzie eksperci zademonstrują nowe produkty, w tym montaż. Dla zainteresowanych będą dostępne krótkie prezentacje, na przykład na temat zaworu spłukującego typu 212, systemu instalacyjnego EFF3 oraz nowej toalety Geberit Acanto.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Geberit na targach ISH i przetestowania produktów na żywo! Cały okres targowy będą obecni Doradcy Handlowi z Polski.

Źródło: Geberit.