Informacje dnia

Galerii Twierdza w Zamościu ze zmodernizowaną strefą gastronomiczną

EPP_Galeria Twierdza_Zamość_2
Restauracje w strefie gastronomicznej Galerii Twierdza w Zamościu przeszły gruntowną modernizację. 

W efekcie modernizacji centrum handlowe może pochwalić się ofertą restauracyjną w nowoczesnym wydaniu, z przyjazną estetyką wnętrza. W 5 wyremontowanych lokalach klienci mogą kosztować tradycyjnych dań kuchni polskiej, włoskiej, tureckiej i azjatyckiej.

– Dla wielu naszych gości posiłek w galerii stanowi oczekiwany element dnia czy wyjścia na zakupy i liczę na to, że wyremontowane restauracje jeszcze bardziej przypadną im do gustu. Nowy wystrój i przytulna atmosfera zachęcają do miłego spędzania czasu z bliskimi. Ponadto, nasi goście mogą liczyć na zróżnicowaną ofertę gastronomiczną, obejmującą nie tylko tradycyjne polskie potrawy, ale też bardziej egzotyczne dania, z różnych miejsc świata – mówi Joanna Wyrostek, dyrektor Galerii Twierdza w Zamościu.

Strefa gastronomiczna w galerii stanowi idealne miejsce na śniadanie przed pracą, lunch z przyjaciółmi czy też obiad lub kolację. Dostępna tam przestrzeń i oferta dopasowane są także pod zorganizowanie wyjścia w szerszym gronie w trakcie całego tygodnia.