Informacje dnia

Galerie handlowe szykują się na zakupowe szaleństwo

1243
Pierwszy weekend października upłynie pod znakiem dużych rabatów i atrakcyjnych promocji. Kilka galerii handlowych w Polsce szykuje się na „Szaleństwo Zakupów”.

Zielone Arkady w Bydgoszczy, Galeria Krakowska, Silesia City Center w Katowicach, Avenida Poznań, Galeria Łódzka czy Galeria Kaskada w Szczecinie włączą się do ogólnopolskiej akcji „Szaleństwo Zakupów”. Oprócz zniżek sięgających nawet 50%, wydarzeniu będą towarzyszyć warsztaty, konkurs na szybką metamorfozę i prezenty.

W Strefie Szaleństwa Zakupów, która pojawi się w wymienionych centrach zostaną również zorganizowane warsztaty beauty, a także instagramowe z redakcją ELLE. Na odwiedzających będą też czekać makijażyści i fryzjerzy, którzy przeprowadzą szybkie metamorfozy. Osoby, które wykażą się najciekawszym pomysłem na swoją przemianę, zostaną nagrodzone.

„Szaleństwo Zakupów” odbędzie się w dniach 5-7 października 2018 roku. W ostatni dzień akcji w godz. 12.00-17.00 zostaną zorganizowane Strefy Szaleństwa Zakupów w sześciu galeriach handlowych w Polsce.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora