Z życia spółek

Firma MDC2 z ekspertem ds. rozwoju projektów BTS

Dariusz Proniewicz MDC2_BTS Development Director

Firma MDC2 z ekspertem ds. rozwoju projektów BTS, czyli build-to-suite.

Deweloper MDC2 to firma działająca na polskim rynku zrównoważonych powierzchni magazynowych i przemysłowych. MDC2 wzmacnia zespół Development, pozyskując nowego eksperta – Dariusza Proniewicza.
Doświadczony ekspert rozpocznie pracę w MDC2 w styczniu 2023 r. i obejmie stanowisko Dyrektora ds. rozwoju projektów BTS (build-to-suite). W nowej roli będzie odpowiedzialny za pozyskiwanie, rozwój i wynajem projektów magazynowych i logistycznych szytych na miarę dla konkretnych najemców.

„Wobec rosnącej liczby firm produkcyjnych wybierających Polskę do lokowania swoich obiektów, kluczowe było dla nas pozyskanie czołowego profesjonalisty BTS na rynku, aby móc sprostać wymaganiom naszych klientów. Miło nam powitać w naszym zespole Dariusza Proniewicza. Jego osiągnięcia i podejście do pracy idealnie pasują do MDC2, którego kultura opiera się na kluczowych wartościach, tj. zaufaniu, uczciwości, wsparciu, równowadze między pracą i życiem prywatnym oraz wolności słowa” – powiedział Maciej Madejak, Chief Development Officer i założyciel MDC2.